<<  Firma Profili  >>

 

AYYILDIZ AMBALAJ;  Çuval ambalaj imalatı ile yem ve un satış  pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

Firmamız; 5 kg, 10 kg, 25 kg ve 50 kg kapasiteye sahip çuvalların imalatını yapmaktadır. Geçen zaman içinde pek kurum, kuruluş, fabrika ve üretim tesislerinin çuval ihtiyacını karşılamıştır. Çuvallara firma logosu, adres bilgileri gibi istenilen veriler eklenmekte ve istenilen renk ve büyüklükte imalat yapılmaktadır.

Aynı zamanda; büyükbaş hayvan yemleri, küçükbaş hayvan yemleri, kanatlı hayvan yemleri ve buğday unu satışını da yapmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyon;

Geleceğe güvenle bakan bir firma olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerine devam edip toplumsal faydadan ödün vermeden  sürekli gelişen, kendini yenileyen, rekabetçi, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, dürüst ve ahlaki değerlere bağlı, açık bir yönetim anlayışını benimseyen, faaliyet alanıyla ilgili olarak kalite ve güveni temsil eden lider bir kurum.

Misyon;

Her zamankinden daha yüksek bir performansla, üretimde kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak koşuluyla hedef kitlenin sektörle ilgili ihtiyaçlarına zamanında uygun çözümler üretmek.

 

Ayyıldız Ambalaj

Yönetim Kurulu Başkanlığı