<<  Balya İpleri  >>

 
           
   
GÜLİP, %100 PP den fibrilize edilerek ve 5.000-100.000 denye arasında üretilmekte olup yüksek mukavemetli ve güneşe dayanıklıdır. Gülip, farklı özelliklerde üretilip hem tarım hem de ambalaj sektörlerinde kullanılmaktadır. İstenilen denye ve renkte üretilebilmektedir. Kullanım Alanları: Saman Balyası yapımında, çuval ağzı dikiminde, bağlarda, seralarda, paketlemede, vb., yerlerde kullanılmaktadır.
         
   

1 kg=330m. 1Bobin=en az 1600m %1 orjinal poliproplenden mamüldür. Fibrilize edilmiş UV katkılıdır. Taşıma kapasitesi 100 kg'dir. Elyafları birbirine bağlı, ağ şeklindedir.

Eksiz ve düğümsüzdür. Düğümünden çözülmez. Yüksek mukavemetlidir. Shrinkli 5'er Kg'lik bobinlerde, 2'şer adet kutulanarak ambalajlanmıştır.

Saman ve ot balyası yapımında ve Alçak tünel seralarında kuşak olarak kullanılmaktadır.

         
   

%100 PP den fibrilize edilerek ve 5.000-100.000 denye arasında üretilmekte olup yüksek mukavemetli ve güneşe dayanıklıdır.

 farklı özelliklerde üretilip hem tarım hem de ambalaj sektörlerinde kullanılmaktadır. İstenilen denye ve renkte üretilebilmektedir.

Kullanım Alanları: Saman Balyası yapımında, çuval ağzı dikiminde, bağlarda, seralarda, paketlemede, vb., yerlerde kullanılmaktadır.